Najciekawsze sportowe auta 2021 - SprawdzonyWarsztat.pl

Najciekawsze sportowe auta 2021

Stylowe, komfortowe i funkcjonalne – poznaj najlepsze sportowe auta 2021 roku. Przekonaj się, jakie możliwości daje posiadanie szybkiego i zwrotnego auta. Które samochody są obecnie na topie i co wyróżnia je spośród dziesiątek innych modeli?

Mazda MX-5 Miata

Czterocylindrowy silnik ikony motoryzacji zapewnia wystarczającą moc, aby poczuć prawdziwą radość płynącą z jazdy. Na szczególną uwagę zasługuje świetnie wyważone podwozie — idealne do pokonywania krętych odcinków drogi. W ofercie producenta znajdziemy zarówno kabriolet z miękkim dachem, jak i składany elektrycznie RF. Jak na sportowe auto przystało, kabina Maty jest dość ciasna, zaś przestrzeń ładunkowa – ograniczona. W odróżnieniu od większości modeli sportowych MX-5 jest dość przystępny cenowo.

Toyota Supra

Sportowe auta ze stajni Toyoty są dostępne w dwóch różnych układach turbodoładowania – 4- i 6-rzędowym. Oba napędzają tylne koła za pośrednictwem ośmiobiegowej automatycznej skrzyni biegów. Dużym atutem auta jest przytulna kabina o niezwykle eleganckim wykończeniu.

Porsche 718 Cayman

Sportowe auta od Porsche, nazywane często super samochodami, zapewniają niezrównane wrażenia z jazdy. Unikatowe podwozie Caymana zapewnia otwartą linię komunikacji między kierowcą, samochodem i drogą. Porsche 718 to idealne połączenie mocnych hamulców, stabilnego zawieszenia i zwrotnego układu kierowniczego. Całości dopełniają stabilne automatyczne i manualne skrzynie biegów oraz mocne silniki – ze szczególnym uwzględnieniem sześcio cylindrowca.

Porsche 718

Konstrukcja silnika Porsche 718 i sportowe podwozie samochodu zapewniają doskonale zrównoważoną dynamikę jazdy, a cztero- i sześciocylindrowe silniki gwarantują duży przypływ mocy przy ostrym prowadzeniu roadstera. W ofercie producenta znajdują się sześciobiegowa manualna skrzynia biegów oraz szybko przełączająca się siedmiobiegowa skrzynia automatyczna.
Jeżeli polujesz na auto ze średniej półki cenowej, które zapewni doskonałe osiągi, Porsche 718 to wybór dla Ciebie.

Zrzuć dach, pozwól wiatrowi przelecieć przez twoje włosy i ciesz się wszystkimi osiągami i satysfakcją z jazdy, które Porsche może dostarczyć za tysiące dolarów mniej niż 911 .

Zostaw swój komentarz