AUTO-MIKI MIKOŁAJ JAGODOWSKI - SprawdzonyWarsztat.pl

AUTO-MIKI MIKOŁAJ JAGODOWSKI

LokalizacjaStraszyn, woj. pomorskie
Ocena
3.0
AUTO-MIKI MIKOŁAJ JAGODOWSKI

AUTO-MIKI MIKOŁAJ JAGODOWSKI warsztat samochodowy oferuje swoje usługi na terenie województwa pomorskiego gmina Pruszcz Gdański powiat gdański. Auto Mechanik znajduje się pod adresem: Na Skarpie 6/4, 83-010 Straszyn. Firma działa na rynku od 2008 roku.

Główne PKD firmy to 45.20.Z – Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych. Poniżej znajdziesz numer NIP oraz REGON a także najczęściej zadawane pytania przez klientów.


NIP: 5932139756 REGON: 220605046


Najczęściej zadawane pytania:

Jaka jest nazwa firmy?

Nazwa firmy to: AUTO-MIKI MIKOŁAJ JAGODOWSKI

Jaki jest adres firmy?

Adres firmy to: Na Skarpie 6/4, 83-010 Straszyn (woj. pomorskie)

Jaki jest NIP firmy?

Numer NIP firmy to: 5932139756

Jaki jest REGON firmy?

Numer REGON firmy to: 220605046

Jakie jest główne PKD firmy?

Główne PKD firmy to: 45.20.Z

02 Reviews

 • 2 Ocena
 1. 5
  Małgorzta Zalogowany May 28, 2022

  Gosia

  Nie lubuje się w pisaniu opini ale tym razem zrobiłam wyjątek czytając negatywną opinię którą ktoś tu zamieścił bo uważam ją za niesłuszną a już napewno nie prawdziwą . Od dobrych 6 lat jestem klientką Auto Miki, moja rodzina i znajomi również. Znamy p. Mikołaja bardzo dobrze i wiemy jak podchodzi do napraw dlatego raczej mało możliwe wydaje mi się to co Pan Łukasz napisał, wręcz nieprawdopodobne. Nie wiem gdzie Pan był ale napewno nie w AUTO-MIKI.
  Z czystym sumieniem polecam wszystkim usługi tego warsztatu. Mechanik posiada ogromną wiedzę, doświadczenie, i zna się na tym co robi, jest uczciwy, nie naciąga na naprawy, wszystko zawsze jest dobrze i porządnie zrobione. Przy cięższych usterkach nie wymienia tego co popadnie tylko tak dlugo szuka usterki aż ją znajdzie i wymienia tylko uszkodzoną część. Naprawić potrafi wszystko. Ceny ma normalne i nie naciągane. Wszystkie nasze auta naprawiamy u P. Mikolaja od dobrych kilku lat. Nigdy nas nie zawiódł i zawsze możemy liczyć na jego pomoc. Jak auto gdzieś na drodze stanie to też pomoże. To fakt że pracuje sam więc czasem zdarzają się czasowe wpadki ale dla mnie w tej sytuacji to zrozumiałe więc nie mamy z tym problemu.Najważniejsze jest to że samochód jest zawsze dobrze zrobiony i że w 100% jesteśmy pewni uczciwości p. Mikołaja i profesjonalizmu z jakim podchodzi do napraw. Wszystko jest zawsze zrobione porządnie i dokladnie. Jest to świetny fachowiec z doświadczeniem który zna się na tym co robi. Zawsze informuję nas o tym co jest do zrobienia i jaki będzie koszt. Nigdy nie naciąga na zbędne naprawy. I zapewne każdy kto u niego w warsztacie naprawia auto jest tego samego zdania co ja. W tych czasach ciężko jest znaleźć dobrego i uczciwego mechanika. A Pan Mikołaj właśnie taki jest i ja nie mam co do tego wątpliwości . Nigdy się na nim nie zawiedliśmy i zawsze jestesmy zadowoleni z jego usług. Z czystym sumieniem polecam go każdemu kto chce mieć swoje auto zrobione dobrze, porządnie i dokładnie. Usługi są na wysokim poziomie,na dobrym sprzęcie a p. Mikołaj posiada wiedzę i doświadczenie . Dlatego polecam ten warsztat każdemu.

 2. 1
  Łukasz Zalogowany Mar 04, 2022

  Łukasz z.o.o

  Bardzo słabo. "Naprawa" słabego rozruchu w aucie polegała na wetknięciu kawałka gumowej rurki ogrodowej. Cena usługi 350 zł. Inny mechanik w warsztacie kręcił głową jaki partacz mógł wsadzić wystającą rurkę i skasować takie pieniądze za usługę. Naciąganie i nieuczciwość pana Mikołaja z Auto miki skutkuje tym, że nikomu nie polecę i odradzam każdemu ten pseudo warsztat.

Dodaj opinie

Kliknij aby ocenić

Jesteś właścicielem tej firmy?

Zgłoś się do nas i zarządzaj informacjami na temat swojej firmy.

Zgłoś własność

Zgłoś uwagi

Zgłoś własność tej firmy aby móc nią zarządzać w naszym serwisie.