GRZEGORZ SARNOWICZ MECHANIKA POJAZDOWA - SprawdzonyWarsztat.pl

GRZEGORZ SARNOWICZ MECHANIKA POJAZDOWA

Ocena
5.0
GRZEGORZ SARNOWICZ MECHANIKA POJAZDOWA

GRZEGORZ SARNOWICZ MECHANIKA POJAZDOWA warsztat samochodowy oferuje swoje usługi na terenie województwa małopolskiego gmina Rabka-Zdrój powiat nowotarski. Auto Mechanik znajduje się pod adresem: ul. Zakopiańska 22, 34-700 Rabka-Zdrój. Firma działa na rynku od 2013 roku.

Główne PKD firmy to 45.20.Z – Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych. Poniżej znajdziesz numer NIP oraz REGON a także najczęściej zadawane pytania przez klientów.


NIP: 7352562048 REGON: 122860225


Najczęściej zadawane pytania:

Jaka jest nazwa firmy?

Nazwa firmy to: GRZEGORZ SARNOWICZ MECHANIKA POJAZDOWA

Jaki jest adres firmy?

Adres firmy to: ul. Zakopiańska 22, 34-700 Rabka-Zdrój (woj. małopolskie)

Jaki jest NIP firmy?

Numer NIP firmy to: 7352562048

Jaki jest REGON firmy?

Numer REGON firmy to: 122860225

Jakie jest główne PKD firmy?

Główne PKD firmy to: 45.20.Z

05 Reviews

 • 5 Ocena
 1. 5
  KamilLesniak Zalogowany Jul 24, 2023

  KAMIL LEŚNIAK

  Polecam 100%! Jak dla mnie #1 w Rabce. Trafiłem tu trochę z przypadku bo inny serwis kazał czekać na termin dobrych kilka dni ale teraz już nigdzie indziej się nie wybieram i z każdą usterka tu przyjadę bo wiem że solidnie sprawdzą i naprawią. Bardzo dobra jakość usług, niezłe ceny. Miły właściciel, który potrafi dobrze doradzić.

 2. 5
  MagdaHryc Zalogowany Apr 28, 2023

  Magda Hryc

  Profesjonalna obsługa, bardzo dobry i miły kontakt. Naprawa przebiegła sprawnie i szybko, dodatkowe usterki zauważone w trakcie wymiany zostały przekazane w celu uzgodnienia ewentualnej wymiany. Na pewno będę wszystkim polecała, sama mogę żałować, że nie trafiłam do tego serwisu wcześniej. Kilka razy próbowałam ale za każdym razem zniechęcały mnie długie terminy ale teraz wiem z czego one wynikają.

 3. 5
  jaworiusz Zalogowany Apr 27, 2023

  Mariusz Jaworski

  Umówiłem sie do p.Grześka z polecenia. TO była moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Szybka diagnoza, naprawa nastepnego dnia, cześci zamowione w dobrej cenie, wszystko załatwione fachowo i sprawnie. Polecam bo p. Grzegorz naprawde wie co robi.

 4. 5
  Robert Faber Zalogowany May 10, 2022

  Robert

  Korzystałem z usług tego serwisu już kilka razy i jestem zadowolony. Wszystko tak jak być powinno, polecam. Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie i umiarkowane ceny. Polecam.

 5. 5
  DawidTTT Zalogowany Dec 27, 2021

  Dawid

  Sprawdzony warsztat, który ratował mi tyłek nie raz. Sprawna obsługa, a co najważniejsze fachowa! Chłopaki wiedzą co robią i nie naciągają na częściach. Przejechałem się na innym warsztacie w okolicy, ale do tego wracam już od kilku lat z bieżącymi naprawami w swoim aucie i żony. Cenie sobie solidność i polecam.

Dodaj opinie

Kliknij aby ocenić

Jesteś właścicielem tej firmy?

Zgłoś się do nas i zarządzaj informacjami na temat swojej firmy.

Zgłoś własność

Zgłoś uwagi

Zgłoś własność tej firmy aby móc nią zarządzać w naszym serwisie.